Kapıya Servis

Hakkımızda

Hayvancılıkla geçen 32 yılın ardından hayallerimizi sürekli işgal eden "Sütün Gerçeği"’ ni tüketiciye ulaştırma fikri ile başladığımız bu süreçte öncelikli olarak kalitemizi korumak ilkemiz olmuştur. 32 yıllık hayvancılık ve süt tecrübemiz içinde; çiğ sütün önemi, kısaca üretiminden tüketicinin mutfağına kadar olan süreçleri bulunmakta. Bu tecrübelerin verdiği cesaretle gerçek sütü tüketiciler ile buluşturmaya karar verdik.
 
Çok eski bir sözdür mesleğimizde ‘’ Cenaze bekler süt beklemez ‘’eski devirlerde bu gerçekten böyle idi ancak çağımızdaki sınai ve teknolojik imkanlar sayesinde süt artık bekleyebiliyor hem de aylarca. Aslında sütü bekletmemek en doğrusu, atalar doğru söylemişler. Sütü üretimden tüketim noktasına kadar en hızlı, en sağlıklı ve en doğal haliyle getirme kararımız işte bu gerçeklerden kaynaklanılmaktadır.

Tüketicinin buna hakkı vardır. Yağı ile oynanmamış pastörize dediğimiz sütün pişirilmesi işlemi yapılmamış, besin değeri tas tamam sütü hijyenik koşullarda, soğuk zincir kırılmadan tüketicimizin kullanımına günlük hizmetlerimizle sunmaya karar verdik. En sağlıklı ambalaj olan cam şişede, el değmeden doldurduk, kapakladık ve etiketledik ve tüketicimizin tercihine sunduk. Afiyet Olsun.